Tel. 774 359 666

Taneční divadlo

Honzy Pokusila

Kurzy dospělí

CONTEMPORARY DANCE  Na hodinách moderního scénického tance probíráme soudobé trendy divadelního tance. Moderní tanec je neomezený. Pracujeme na vlastním osobitém pohybovém rejstříku a tím obohacujeme learn there náš moderní tanec o nové techniky a prvky. Hodina obsahuje prvky na zemi (floorwork), techniku nohou a torza, toče, skoky, krátké choreografie.

NEOBALET Na hodinách klasického tance a neobaletu probíráme baletní technickou průpravu a názvosloví. Klasický balet tvoří nepostradatelný technický základ pro všechny taneční styly. I moderní tanec vychází z baletu a používá jeho prvky i některá názvosloví. S celkovým vývojem se ovšem vyvíjí i balet a jeho strohé technické pojetí je obohaceno o moderní prvky i hudbu tzv. neobalet.

PILATES  Rehabilitční a kondiční s prvky jógy. Jemná a účinná metoda, jak si protáhnout a posílit celé tělo, s úspěchem  odstraňuje některé pohybové obtíže se zády a  velkými klouby, pracuje s dechem a s centrem těla. Hodiny vede akreditovaná lektorka Dagmar Hrůšová nebo Barbora Machová Křováčková (permanentní vstupy 1200,- 10 lekcí)

FAQ

   •  ROZVRH  Harmonogram tréninků je orientační a to zejména v září, omlouváme se proto za drobné pozdější změny, děkujeme za pochopení.
   • CENA: 1900 Kč pololetí.
   • CO NA SEBE Vhodné oblečení je cokoliv, v čem se cítíte pohodlně. Sportovní oblečení a ponožky. Tančí se na graboletu, můžete mít i speciální taneční obuv. Vhodné bude i triko s delším rukávem pro zahřátí, či tanec na zemi. S sebou pití.
   • HODINY ZDARMA Máte možnost si vyzkoušet všechny naše hodiny napoprvé zdarma.
   • KDY SE PŘIDAT Do kurzů je možno se zařadit kdykoliv. Platíte celý kurz, pakliže opravdu nezačínáte na konci kurzu. V tu dobu nás zkuste poprosit o kompromisní částku. Většinou je poměrem k měsícům, ale vždy to schvaluje vedení.
  • PŘIHLÁŠKA níže naleznete on-line přihlášku

 

 • PLATBA   Bezhotovostně na účet 1438864027/3030 Pro bezhotovostní platbu použijte jako variabilní číslo datum Vašeho narození.
 • LEKTOŘI Všechny hodiny pro začátečníky a pokročilé jsou vedeny lektory tance. Jmenujeme se Barbora, Veronika a Štěpán.
 • VAŠE PŘÍPRAVA Hodiny začínají přesně ve stanovenou dobu. Navíc se budete potřebovat sami fyzicky připravit – zahřát se, protáhnout svaly, atp.
 • PRÁZDNINY Naše divadlo respektuje školní prázdniny Královéhradeckého kraje, v tyto dny se neučí.
 • ZRUŠENÍ HODIN Při menším počtu účastníků než 3 osoby, může být hodina zrušena lektorem. Zatím se nám to nestalo.

Učíme celkem osm pravidelných lekcí týdně. Pro další taneční růst pořádáme různé víkendové semináře a prázdninové letní školy tance s českými i zahraničními choreografy.

https://essaywritingservicehelp.co.uk/
Přihláška

Facebook Královéhradecký kraj město Hradec Králové